S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

İnternet paketlerimizin tamamı limitsizdir. Tüm paketlerde adil kullanım noktası yoktur.

İnternet erişimini kablosuz olarak sunduğumuz için ilk yatırım maliyetlerimiz diğer firmalara göre az,bu avantajı tarifelerimize yansıtarak en ucuz fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Tarifeki fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz.

İnternet hizmetimiz kablosuz olarak sunulduğundan telefon hattı gerekli değildir.

Abone 1 (bir) yıl içerisinde en az 1 en fazla 6 ay süreyle hizmetini durdurabilir. Hizmetini dondurduğu süre içerisinde fatura oluşmayacaktır.Bilgi verilmediği sürece fatura oluşmaya devam eder.

İlk abonelik ve kurulum sırasında kullanılan sinyal alıcı ve materyeller SAKNET BİLİŞİM’e aittir. Abonelik iptalinde müşteri bu materyelleri sağlam ve eksiksiz bir şekilde geri iade edeceğini taahhüt eder. ABONE, HİZMET in başladığı süre itibari ile 1 (bir) ay içerisinde aboneliğini iptal ettirdiğinde kurulum ve aktivasyon ücreti olarak alınan ücretini ilk ay paket bedeli düşülerek geri alma hakkına sahiptir. Bunun dışında hizmet abone tarafından iptal edildiğinde kurulum ve aktivasyon ücretinin %50’sini talep etme hakkına sahiptir. Bunun dışında herhangi bir ücret talep etmeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Abone her yıl sözlü yada yazılı bilgi vermek suretiyle en az bir ay en fazla 6 ay olmak üzere hizmetini dondurma hakkına sahiptir. Bu süre içerisinde herhangi bir fatura ödemeyecektir. Bunun dışında SAKNET BİLİŞİM’e haber vermediği durumlarda fatura oluşmaya devam eder. 90 Gün süre ile bilgi verilmeden fatura ödenmez ise abonelik iptal edilmiş sayılır. Bu durumda herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Kablosuz internet dağıtımının birçok bireysel kişi ve firma tarafından lisans alınmadan illegal olarak yapıldığı görülmektedir. İnternet erişimi hizmeti alacağınız firmaların yetki belgesini sorgulayın ve suça ortak olmayın. Bilgi Teknolojileri Kurumunun listesinde yer almayan firmaların sunacağı internet erişimi güvenli ve yasal değildir.

Kurmuş olduğumuz Yeni nesil gelişen Air Fiber teknolojisinde internet altyapısına gerek yoktur.